Čarodějnice 30.4.2011

 

Každoročně pořádáme pro děti Slet čarodějů a čarodějek u nás v Litvínovicích.

Letos jsme si na pomoc pozvali Jirku Gruntoráda z Rádia Faktor a slet jsme uspořádali v zahradě pod kaštany.

Vše bylo dokonale připravené. Skákací hrad od společnosti E.ON, Jirka z Rádia Faktor s mnoha soutěžemi, místní hasiči, kteří připravili hranici, kde jsme měli zapálit čarodějnici, kterou jsme připravily,  nazdobená májka a hlavně VY DĚTI a že Vás bylo opravdu hodně!

Tak jsme kolem půl čtvrté odpoledne vše spustili a postupně probíhal program. Jenže počasí bylo opravdu nějak začarované. Chvíli pršelo, chvíli foukal vítr, chvíli zase svítilo pačasí. Všichni jsme si přáli, aby nepršelo. Ale vše se trochu změnilo, když déšť přidával a přidával čím dál víc.

Venku jsme si stihli chvíli zatančit, pak hasiči postavili májku a po májce ve velké, dešti jsme se přesunuli všichni do sálu, který je hned vedle zahrady.

Tady jsme to pořádně rozjeli a čarodějnicemi, čaroději a kouzelníky se to na parketu jenom hemžilo. Zasoutěžili jsme si ve zpěvu, hráli jsme židličky a každý si odnesl nějakou malou drobnost. Když venku přestalo trochu pršet, tak jsme vyrazili na naší čarodějnic, která již byla připravená na spálení. Čarodějnice byla elegantně upálená!!!

Pak jsme se vrátili do sálu a slet pokračoval. Na závěr jsme vyhlásili nejčarodějnější čarodějnici a čaroděje.

Po skončení sletu, kdo měl si připravil lampión a obletěli jsme část Litvínovic.

Musíme uznat, že na lampionového průvodu se Vás opravdu zúčastnilo mnoho. Děkujeme sponzorům a místním hasičům za pomoc.

Zde se podívejte na několik fotek z našeho sletu.

Pokud se Vám tato akce líbila, přijďte příští rok na slet a lampionový průvod znovu, jste srdečně zváni.